Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

І Міжнародний науково-практичний семінар «Психологія економічного самовизначення особи і спільноти»

16-17 травня 2013 р.

Інститут соціальної та політичної психології виступив співорганізатором І Міжнародного науково-практичного семінару «Психологія економічного самовизначення особи і спільноти»


Виклики сьогодення вимагають від психологів активізації зусиль в економічній сфері. Важливою подією став І Міжнародний науково-практичний семінар «Психологія економічного самовизначення особи і спільноти», що відбувся на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля 16-17 травня 2013 року. Серед співорганізаторів заходу був Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, який представляли співробітники лабораторії психології мас та спільнот на чолі з доктором психологічних наук, професором В. О. Васютинським. Його доповідь «Особливості ціннісно-орієнтаційного самовизначення осіб, які психологічно тяжіють до бідності»викликала жвавий інтерес у наукової спільноти і спровокувала цікаву дискусію. Кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Коробка Л. М. запропонувала оригінальний підхід до розуміння соціально-психологічних чинників поведінки малозабезпечених осіб у сфері здоров’я. Молодший науковий співробітник Вінков В. Ю. окреслив орієнтири емпіричного дослідження соціального капіталу та визначив особливості набуття останнього залежно від сфери життєдіяльності. Кандидат психологічних наук, молодший науковий співробітник Губеладзе І. Г.розкрила особливості економічного самовизначення сільської і міської молоді. Доповіді співробітників лабораторії викликали жваву дискусію та схвальні відгуки науковців та студентства.
У семінарі також взяли участь колеги із Західного університету Тімішоари (Румунія) та Люмського університету Риму (Італія). Румунські колеги (ЗолтанБогати, КорінаІлін, ДаніелаМоза) презентували результати дослідження уявлень про гроші, які транслюються від батьків до дітей.Італійський дослідник Алесандро де Карло обґрунтував необхідність запобігання стресу, що виникає в організації та впливає на добробут співробітників.
Слід підкреслити високий рівень організації семінару та теплий прийом господарів.


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України